Kosztorys budowlany Warszawa

Potrzebują Państwo wycenę robót budowlanych?

Kosztorys i Kredyt

Kredyt na budowę domu lub remont?

Bank pożyczając pieniądze na budowę domu oprócz  wyliczenia zdolności kredytowej i upewnienia się o solidności spłat kolejnych rat kredytu przy budowie domu będzie wymagał od nas:

  • Harmonogram realizacji budowy domu lub remontu

Proces budowlany to złożone przedsięwzięcie wymagające wiedzy o zasadach sztuki budowlanej. Banki z reguły udzielają kredytu na tego typu inwestycje w transzach. Zatem planowanie procesu budowlanego będzie miało wpływ na Twoje zakupy materiałów budowlanych czy opłacenie ekipy budowlanej, która realizuje inwestycję.

Harmonogram prac i odpowiadające tym pracom koszty są dla Ciebie bardzo kluczowymi zagadnieniami – od tego zależą źródła finansowania budowy.

 

  • Koszty realizacji inwestycji

Bank, nie pożyczy Ci więcej niż potrzebujesz… pamiętaj, że dla banku wiarygodny kosztorys to podstawa do udzielenia Tobie kredytu. Potrzebujesz zgodnego z realiami rynkowymi kosztorysu.

 

Wiarygodność powyższych dokumentów

Dokumentem, który potwierdzi rzetelność i wzmocni wiarygodność Twojego kosztorysu oraz harmonogramu realizacji budowy jest podpisane przez specjalistę posiadającego uprawnienia budowlane opracowanie zawierające te kluczowe dla Twojej decyzji o przyznaniu kredytu dokumenty.

Strony internetowe: Kosztorysowanie Warszawa | Inspektor nadzoru budowlanego | Kierownik budowy | Energia elektryczna | Ród Nasierowskich od 1415r.